Nasz team

Marlena TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor fitness

Absolwentka AWF Katowice
Instruktor gimnastyki korekcyjnej
Instruktor Buggygym

„Aktywność fizyczna towarzyszy mi od dziecka. Od roku 2011 pracuję jako instruktor fitness i jest to obecnie moja największa pasja. Uwielbiam dynamiczne zajęcia na których nie ma taryfy ulgowej. Zmęczone ale zawsze uśmiechnięte twarze są dla mnie ogromną motywacją do tworzenia jeszcze ciekawszych i niekoniecznie łatwiejszych zestawów ćwiczeń. Oferuję szeroki wachlarz zajęć – wybierz te, które najbardziej odpowiadają Tobie.”

Kursy:

 • Aktywna w ciąży
 • Aerobox
 • Bootcamp
 • Body Ball
 • Terraband
 • Power Barbell
 • Cross Training
 • Intervall/ Tabata

Beata TF Cieszyn

Instruktor fitness

Instruktor rekreacji ruchowej z kwalifikacjami pedagogicznymi

„Lubię aktywny tryb życia a fitness to moja pasja, którą rozwijam już od lat. Preferuję zajęcia raczej statyczne, skupiające uwagę na wzmacnianiu mięśni głębokich, co nie znaczy, że nie wyjdziesz po nich zmęczona! Zachęcam wszystkie Panie do aktywności i niech wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia.”

Kursy:

 • Pilates
 • Body Ball

 

Kateřina TF Cieszyn

Instruktor fitness

Od najmłodszych lat uczęszczałam na zajęcia baletu oraz mażoretek i jako solistka otrzymałam wiele medali. Gdy miałam 17 lat zaczęłam trenować swój własny zespół mażoretek, z którym zdobyłyśmy pięciokrotnie Mistrzostwo Czech oraz Mistrzostwo Europy (również pięciokrotnie). Jogą zainteresowałam się na studiach i od tamtej pory spełniam się jako jej Instruktor. Brałam udział w wielu projektach promujących Jogę m.in. např. Trening Jogi na szczycie Lysé Hory i startowałam w konkursie Bikini Fitness w Vyškově, gdzie zajęłam 6 miejsce. Zajęcia, które prowadzę nie mają wiele wspólnego z tradycyjną jogą – są dynamiczne i bardzo energetyzujące. Nigdy nie zwalniam tempa, mam wiele zainteresowań a moja praca jest moją pasją!

Kursy:

 • Yoga Teacher Academy Brno 2015 – RYT200
 • Yoga Aliance Brno Czech Republic
 • Bikiny Fitness Finalistka Czech Republic
 • Cheerleaders i Mazoretki

 

Waldemar TF Cieszyn

Trener personalny

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Od najmłodszych lat związany ze sportem – zawodowo grał w hokeja na lodzie. Trening funkcjonalny, wytrzymałościowy, przygotowanie do maratonu nie kryją przed nim tajemnic… bowiem jego największa pasją są biegi na długich dystansach. Zaczynał od maratonów ulicznych, obecnie biega po górach, na dystansach ultra. Ukończył jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce, na dystansie 240 km w Lądku Zdroju. Kiedy nie biega jeździ na rowerze szosowym i pomaga w organizacji największych zawodów triathlonowych na Śląsku. Uwielbia pracować z ludźmi i przekazywać im swoje doświadczenie.

Agnieszka TF Jasienica 

Instruktor fitness

Więcej informacji wkrótce…

Ania TF Jasienica

Instruktor fitness

Więcej informacji wkrótce…

Adrianna TF Jasienica

Instruktor fitness

Więcej informacji wkrótce…

Rafał TF Jasienica

Trener personalny

„Zaangażowanie, cierpliwość i pokora to najważniejsze elementy treningu. Jeśli brakuje Ci motywacji nie zaczniesz, jeśli nie będziesz cierpliwy nie zobaczysz efektów. Pokora przychodzi z czasem, kiedy znasz już swoje słabości i wiesz, że jest ciężko ale próbujesz je pokonać. Jestem osobą, która może Ci w tym pomóc, wskażę drogę, którą sam przeszedłem. Od Ciebie zależy pierwszy krok. Jesteś gotowy?”

Patrycja TF Jasienica

Trener personalny

Więcej informacji wkrótce…

Trener personalny fizjoterapeuta Tomek

Tomasz TF Cieszyn

Trener personalny
Fizjoterapeuta

„Podczas ćwiczeń, szczególną uwagę zwracam na ich poprawne wykonywanie. Wbrew pozorom, trenując wolniej a dokładniej osiągniesz lepszy efekt, z maksymalną korzyścią dla swojego kręgosłupa. Jeśli obawiasz się powrotu do sportu z powodu przebytego urazu, daj się przekonać, że tylko poprzez wzmocnienie mięśni wrócisz do formy i prawidłowej postawy ciała.”

Bezpłatne konsultacje:

Wtorek 18.15 – 20.00

Czwartek 18.15 – 20.00

Magdalena

Instruktor fitnesss

Rekreakcja ruchowa specjalizacja fitness
Medalistka Mistrzostw Polski w judo

„Moje zajęcia to pozytywny zastrzyk energii – jest dynamicznie i zawsze daję z siebie wszystko! Uwielbiam wszelkie podskoki, przysiady i burpee`s a wszystko to z szerokim uśmiechem na twarzy!”

Kursy:

 • Step
 • Interwał fitness

 

Aleksandra

Trener personalny
Konsultant ds. suplementacji dla osób aktywnych fizycznie
Nauczyciel Wychowania Fizycznego 

„Moim celem jest wykształcić postawę zdrowego trybu życia u każdego z moich podopiecznych. Sport hartuje człowieka, kształtuje jego charakter a wszystko to ma odzwierciedlenie w pięknym, zadbanym ciele i dobrym zdrowiu. To nie moda, to sposób życia i młodość w każdym wieku.”

Karolina

Manager klubów Top Fitness

Rozalia

Recepcja klubu Top Fitness

Kasia

Recepcja Top Fitness Cieszyn

Marlena

Recepcja Top Fitness Cieszyn

Natalia

Recepcja Top Fitness Cieszyn

Magda

Recepcja Top Fitness Cieszyn

Adriana

Recepcja Top Fitness Jasienica

Dominika

Recepcja Top Fitness Jasienica

Dorota

Recepcja Top Fitness Jasienica

Agata

Recepcja Top Fitness Jasienica