Nasi trenerzy personalni

Waldemar TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor fitness

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Od najmłodszych lat związany ze sportem – zawodowo grał w hokeja na lodzie. Trening funkcjonalny, wytrzymałościowy, przygotowanie do maratonu nie kryją przed nim tajemnic… bowiem jego największa pasją są biegi na długich dystansach. Zaczynał od maratonów ulicznych, obecnie biega po górach, na dystansach ultra. Ukończył jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce, na dystansie 240km w Lądku Zdroju. Kiedy nie biega jeździ na rowerze szosowym i pomaga w organizacji największych zawodów triathlonowych na Śląsku. Uwielbia pracować z ludźmi i przekazywać im swoje doświadczenie.

Tel. 668 120 015

Marlena TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor fitness
Absolwentka AWF Katowice
Instruktor gimnastyki korekcyjnej
Instruktor Buggygym

„Aktywność fizyczna towarzyszy mi od dziecka. Od roku 2011 pracuję jako instruktor fitness i jest to obecnie moja największa pasja. Uwielbiam dynamiczne zajęcia na których nie ma taryfy ulgowej. Zmęczone ale zawsze uśmiechnięte twarze są dla mnie ogromną motywacją do tworzenia jeszcze ciekawszych i niekoniecznie łatwiejszych zestawów ćwiczeń. Oferuję szeroki wachlarz zajęć – wybierz te, które najbardziej odpowiadają Tobie.”

Kursy: Aktywna w ciąży, Aerobox, Bootcamp, Body Ball, Terraband, Power Barbell, Cross Training, Intervall/ Tabata

Tel. +48 605 894 263

Michał TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor ćwiczeń siłowych
Absolwent AWF Katowice

„W pracy z klientem staram się pracować w taki sposób, aby mógł zrealizować założony przez siebie cel. Moje działania treningowe opieram na aspekcie zdrowotnym i podstawowych wzorcach ruchowych które są bardzo często zaburzone przez  współczesny tryb życia. Tym sposobem działam prewencyjnie i korekcyjnie wykorzystując trening siłowy. ”

Tel. +48 512 827 891

Grzegorz TF Cieszyn

Trener personalny


Więcej informacji wkrótce 🙂 

Tel. +48 …..

 

Ania TF Jasienica / Cieszyn

Trener personalny

Moja specjalizacja to TRENER PERSONALNY i instruktor siłowni. Jestem zakręcona na punkcie zdrowego stylu życia, wysportowanej sylwetki oraz młodego wyglądu. 
Od około 4 lat siłownia jest moim drugim domem. Amatorsko uprawiałam Bodybuilding oraz Crossfit.
 
Marzysz o sześciopaku, sexy pupie, wyrzeźbionych ramionach?  – ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Samo się nie zrobi… dołącz do mnie i razem popracujemy nad SUMMER BODY 🙂
Podchodzę indywidualnie do każdego problemu czy zagadnienia, ponieważ każdy z nas jest inny – WYJĄTKOWY.
 
Moje motto: 
„Aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednim odżywianiem to poprawa Twojej kondycji, postawy, sylwetki, zdrowia i lepszego samopoczucia”.
 
Tel. 513171989

Tomek – Jeż w formie  TF Cieszyn

@jezwformie

Dyplomowany trener personalny, freelancer, doradca w sprawach dietetyki oraz suplementacji. Jeżu jest przykładem że nigdy nie jest za późno na to, żeby zmienić swoje życie na lepsze. Promotor szeroko pojętego fitness i zdrowego stylu życia. Aktywny w social media, na co dzień prowadzi blog ,, Jeż W Formie” na portalach Facebook oraz Instagram.
 
Tel. 797751451

Aleksandra TF Cieszyn

Trener personalny
Konsultant ds. suplementacji dla osób aktywnych fizycznie
Nauczyciel Wychowania Fizycznego 

„Moim celem jest wykształcić postawę zdrowego trybu życia u każdego z moich podopiecznych. Sport hartuje człowieka, kształtuje jego charakter a wszystko to ma odzwierciedlenie w pięknym, zadbanym ciele i dobrym zdrowiu. To nie moda, to sposób życia i młodość w każdym wieku.”