Nasi trenerzy personalni

Waldemar TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor fitness

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Od najmłodszych lat związany ze sportem – zawodowo grał w hokeja na lodzie. Trening funkcjonalny, wytrzymałościowy, przygotowanie do maratonu nie kryją przed nim tajemnic… bowiem jego największa pasją są biegi na długich dystansach. Zaczynał od maratonów ulicznych, obecnie biega po górach, na dystansach ultra. Ukończył jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce, na dystansie 240km w Lądku Zdroju. Kiedy nie biega jeździ na rowerze szosowym i pomaga w organizacji największych zawodów triathlonowych na Śląsku. Uwielbia pracować z ludźmi i przekazywać im swoje doświadczenie.

Tel. 668 120 015

Marlena TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor fitness
Absolwentka AWF Katowice
Instruktor gimnastyki korekcyjnej
Instruktor Buggygym

„Aktywność fizyczna towarzyszy mi od dziecka. Od roku 2011 pracuję jako instruktor fitness i jest to obecnie moja największa pasja. Uwielbiam dynamiczne zajęcia na których nie ma taryfy ulgowej. Zmęczone ale zawsze uśmiechnięte twarze są dla mnie ogromną motywacją do tworzenia jeszcze ciekawszych i niekoniecznie łatwiejszych zestawów ćwiczeń. Oferuję szeroki wachlarz zajęć – wybierz te, które najbardziej odpowiadają Tobie.”

Kursy: Aktywna w ciąży, Aerobox, Bootcamp, Body Ball, Terraband, Power Barbell, Cross Training, Intervall/ Tabata

Tel. +48 605 894 263

Michał TF Cieszyn

Trener personalny
Instruktor ćwiczeń siłowych
Absolwent AWF Katowice

„W pracy z klientem staram się pracować w taki sposób, aby mógł zrealizować założony przez siebie cel. Moje działania treningowe opieram na aspekcie zdrowotnym i podstawowych wzorcach ruchowych które są bardzo często zaburzone przez  współczesny tryb życia. Tym sposobem działam prewencyjnie i korekcyjnie wykorzystując trening siłowy. ”

Tel. +48 512 827 891

Grzegorz TF Cieszyn

Trener personalny


Więcej informacji wkrótce 🙂 

Tel. +48 …..

Rafał TF Jasienica

Trener personalny

„Zaangażowanie, cierpliwość i pokora to najważniejsze elementy treningu. Jeśli brakuje Ci motywacji nie zaczniesz, jeśli nie będziesz cierpliwy nie zobaczysz efektów. Pokora przychodzi z czasem, kiedy znasz już swoje słabości i wiesz, że jest ciężko ale próbujesz je pokonać. Jestem osobą, która może Ci w tym pomóc, wskażę drogę, którą sam przeszedłem. Od Ciebie zależy pierwszy krok. Jesteś gotowy?

Patrycja TF Jasienica

Trener personalny
Instruktorka sportu ze specjalizacją kulturystyka
Medical Personal Treiner Trening kobiet w ciąży
Trener HESTrez szkolenie z zakresu treningu CrossFit
Warszaty szkoleniowe HARDSTYLE KETTLEBELL

„Nie godzę się z niepowodzeniami niezależnie od tego jak często mi się przytrafiają. Stawiam sobie cel, następnie ustalam taktykę dojścia do niego. Później z uporem realizuje trening. Nie przeliczam czy mi się to „opłaca”. Najgorszym twoim rywalem jesteś TY. Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego , że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Aleksandra TF Cieszyn

Trener personalny
Konsultant ds. suplementacji dla osób aktywnych fizycznie
Nauczyciel Wychowania Fizycznego 

„Moim celem jest wykształcić postawę zdrowego trybu życia u każdego z moich podopiecznych. Sport hartuje człowieka, kształtuje jego charakter a wszystko to ma odzwierciedlenie w pięknym, zadbanym ciele i dobrym zdrowiu. To nie moda, to sposób życia i młodość w każdym wieku.”